Świąteczne czytanie książek

15 Dec 2017 Share

Czwartkowy poranek Zagłębie Sosnowiec spędziło na czytaniu książek o świętach Bożego Narodzenia w Przedszkolu nr 12 w Sosnowcu.

Po przyjeździe do placówki przedstawicieli klubu przywitało nas bardzo gorąco całe grono przedszkolanek oraz Pani Dyrektor Maria Kapuścińska. Po wejściu na górę czekaliśmy aż wszyscy podopieczni przedszkola grzecznie zajmą miejsca.

 

Tomek Nowak przedstawił się i opowiedział o sobie, następnie przeszedł do czytania bajek. Wszystkie dzieci słuchały z zaciekawieniem opowiadania o Bałwanku oraz o świętach u Kubusia Puchatka. Nie zabrakło oczywiście trudnych pytań oraz rozdawania autografów. Każda grupa w ramach upominku otrzymała kalendarze na rok 2018 z wszystkimi rocznikami Akademii im. Włodzimierza Mazura oraz oczywiście z zawodnikami I drużyny. Panie przygotowały kartki świąteczne oraz piękne choinki. Na koniec wszyscy zrobili sobie wspólne zdjęcia.

 

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.