Śniadanie biznesowe: karty, identyfikatory, premiera auta!

7 Mar 2017 Share

Już w najbliższą środę o godzinie 8:30 odbędzie się kolejne śniadanie biznesowe w tym roku. Podczas spotkania w Hotelu Sękowski nie zabraknie ciekawych wydarzeń. Tego dnia wszystkie Panie otrzymają od organizatorów życzenia z okazji swojego święta, a klubowicze zapowiadane wcześniej gadżety.

Po raz pierwszy bowiem zaprezentowane zostaną nowe karty oraz identyfikatory dedykowane dla naszych partnerów. Wszystko po to, by udoskonalić identyfikację klubowiczów podczas biznesowych spotkań, jak również w trakcie wymiany świadczeń pomiędzy nimi. Organizatorzy planują również prezentację harmonogramu wydarzeń na najbliższe kilka miesięcy. - Nasi przedsiębiorcy, to ludzie ceniący swój czas, dlatego będziemy chcieli pokazać im, co czeka ich firmy w nadchodzącym czasie. Wszyscy będą mogli z wyprzedzeniem zaplanować sobie udział w życiu Klubu Biznesu – przekonuje Paweł Kościółek.

 
Na co jeszcze mogą liczyć klubowicze podczas środowego spotkania? Złoty partner klubu, firma KIA GAM, zaprezentuje najnowszy model segmentu B, pojazd marki KIA Rio. Z kolei inny złoty partner – Wicar Taxi – opowie o najnowszej mobilnej aplikacji, stosowanej w autach technologii hybrydowej, którymi podróżują kierowcy z Legnicy. Jeśli dodamy do tego fakt, że ciekawą ofertę przygotuje jeden z banków, a na wszystkich uczestników spotkania czeka świetna atmosfera i przepyszny catering, spędzenie środowego poranku w Legnicy wydaje się być najlepszym wyborem. Zapraszamy!

 ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.