ŁKS wspiera Fundację Dom w Łodzi

16 Apr 2019 Share

Przedstawiciele pierwszej drużyny ŁKS-u odwiedzili Fundację Dom w Łodzi. Celem wizyty było wsparcie głównej akcji placówki, która nosi nazwę „Pełnia Życia”.

Współpraca na linii ŁKS - Fundacja Dom rozpoczęła się już w grudniu poprzedniego roku. Podczas klubowej wigilii wszyscy uczestnicy kolacji mogli podarować paczki oraz inne upominki, które zostały przekazane podopiecznym fundacji. Wśród datków znalazły się przede wszystkim artykuły spożywcze, środki higieny, maskotki czy zabawki. Ważne, że każdy z uczestników spotkania przyniósł ze sobą coś drobnego. W tym gronie byli również trenerzy i zawodnicy ŁKS-u.

 

Tym razem ŁKS wsparł projekt „Pełnia Życia”, którego ideą jest pokazanie wszystkim, że warto spełniać marzenia i swoje cele, nawet jeśli napotyka się różnego rodzaju przeciwności, w tym choroby. Fundacja łącznie ma dziewięciu podopiecznych, a każde dziecko wymaga innej, lecz całodobowej opieki zdrowotnej.

 

Zawodnicy ŁKS-u zafundowali dzieciakom świetne rozpoczęcie tygodnia. W spotkaniu wzięli udział między innymi: Artur Bogusz, Mateusz Gamrot oraz Michał Brudnicki. Nie zabrakło klubowych prezentów, zarówno dla dzieci, jak i całej organizacji. Ełkaesiacy przekazali również koszulkę z podpisami całej drużyny i książkę wydaną na 110-lecie klubu. Odwiedziny miały głównie na celu oswojenie dzieci ze sportem i pokazanie, że piłka nożna może być dla nich dobrą zabawą, a wszelkie trudności zdrowotne nie są dużą przeszkodą, jeśli ktoś naprawdę chce w nią grać!

 

- Jesteśmy zachwyceni, że zawodnicy ŁKS-u mogli spędzić z nami czas. Duże wrażenie robi ich podejście do dzieci. Jest spontanicznie, wesołe i ciepłe. Piłkarze idealnie dostosowali się do poziomu i możliwości dzieci, wlali w ich życie prawdziwego, sportowego ducha. Dzisiaj nie chodziło o zasady i punkty a o zabawę. „Pełnią Życia” chcemy pokazać, że osoby niepełnosprawne też mają prawo do rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Mogą być kim chcą, dzisiaj byli piłkarzami. Dziękujemy za tak wspaniały dzień! - podsumowała wydarzenie Prezes Fundacji Dom, Jolanta Bobińska.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.