ŁKS w MOS w Łodzi

21 Dec 2018 Share

Łódzki Klub Sportowy od lat angażuje się w niezliczone akcje charytatywne dla lokalnej społeczności i stara się reagować na wszystkie potrzeby łodzian. Tym razem do klubu dotarły listy do Świętego Mikołaja napisane przez podopiecznych Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 3 w Łodzi.

Na wigilii dla wychowanków pojawiła się tajemnicza postać, która przekazała wychowankom prezenty z ich wymarzonej listy – wśród nich gadżety dwukrotnego mistrza Polski, ełkaesiacki kalendarz na 2019 rok, dwie książki dotyczące historii łódzkiego sportu oraz elementy sprzętu sportowego od naszych partnerów technicznych.

 

W zamian jak zawsze wystarczyłyby uśmiechy dzieciaków, które dumnie paradowały w smyczkach Łódzkiego KS-u. Tym razem jednak Mikołaj odwiedził i ŁKS – klub otrzymał od MOS-u przepyszne konfitury, kartki świąteczne oraz biało-czerwono-białą ozdobę choinkową. 

 

Warto dodać, że to nie pierwszy przypadek współpracy ŁKS-u z MOS-em – podopieczni tej placówki zasiedli na trybunie rodzinnej podczas ostatnich spotkań rundy jesiennej. 

 

Listy do Mikołaja przechwycił również wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego, Przemysław Kaźmierczak, który ze swojej strony postanowił spełnić prośbę kilku dzieciaków dotyczącą wizyty w restauracji.ZOBACZ RÓWNIEŻ
NOTATKA/UWAGI dot. strony dla newsa:
Utworzona została siatka, w lewej kolumnie siatki powinien znaleźć się button kierujący do wszystkich aktualności. 
W drugiej kolumnie siatki został wstawiony nagłówek oraz html - zamiast html może być mapowany paragraf.
Należy wykonać szablon dla struktury newsa, który będzie wyświetlał social media, zdjęcie nagłówkowe, treść posta wraz ze zdjęciami. 
Poniżej jest dodatkowy html poza siatką, w którym powinna znaleźć się galeria.