Władze
Marcin Janicki
Prezes PLP
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Dysertacja doktorska z zakresu modeli biznesu klubów piłkarskich. Związany z agencjami marketingu sportowego Sportwin oraz KIWISPORT. W latach 2013 – 2019 związany z klubem GKS Katowice. Od sierpnia 2021 roku Członek Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej. Z Pierwszą Ligą Piłkarską związany od 2016 roku – najpierw jako Pełnomocnik Zarządu ds. Sponsoringu, a następnie Wiceprezes Zarządu oraz od 2019 roku Prezes Zarządu.
Leszek Bartnicki
Wiceprezes PLP
Absolwent ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, który ukończył w 2006 roku. Pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiał w redakcji „Tygodnika Kibica”. Pracował również w nSport, Orange Sport, Piłce Nożnej i Polsacie Sport. W końcu dziennikarstwo zamienił na zarządzanie. Przez pół roku był dyrektorem Chojniczanki Chojnice, a przez ponad dwa lata pełnił funkcję prezesa Motoru Lublin. Od lipca 2019 do maja 2023 roku pełnił funkcję prezesa GKS Tychy. Leszek Bartnicki jest również członkiem Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego w PZPN. Od lipca 2023 pełni funkcję prezesa Resovii Rzeszów.
Zbigniew Prejs
Wiceprezes PLP
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu (1984) i w Krakowie (1988), od 1 lutego 2015 roku dyrektor Chrobrego Głogów odpowiedzialny za pion sportowy miejskiej spółki i marketing Klubu, obecnie od 2010 roku także nauczyciel akademicki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie i jeszcze wcześniej od 1981 roku oraz obecnie nauczyciel Zespołu Szkół Politechnicznych, od dwóch kadencji radny Rady Miejskiej w Głogowie – przewodniczący Komisji Społeczno-Samorządowej, Polityki Społecznej i Rodziny oraz członek Komisji Ekologii, Turystyki i Sportu. Obecnie w PZPN jest także wiceprzewodniczącym Komisji Finansowej PZPN.
Komisja rewizyjna
Dawid Błaszczykowski
position
custom text
Piotr Sadczuk
position
custom text
Bogdan Kłys
position
custom text
Tomasz Lisiński
position
custom text