Arka Gdynia

Rok założenia: 1929

Adres: ul. Olimpijska 5, 81-538 Gdynia

Stadion: Stadion Miejski w Gdyni, ul. Olimpijska 5

Pojemność: 15139

Upcoming
Stal Rzeszów
Seria 1
Mon. 22.07.2024
19:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 2
Mon. 29.07.2024
20:30
ŁKS Łódź
Upcoming
Polonia Warszawa
Seria 3
Sat. 03.08.2024
19:35
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 4
Fri. 09.08.2024
20:30
Znicz Pruszków
Upcoming
Wisła Kraków
Seria 5
Sat. 17.08.2024
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 6
Wed. 21.08.2024
18:00
Ruch Chorzów
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 7
Sat. 24.08.2024
18:00
Górnik Łęczna
Upcoming
Miedź Legnica
Seria 8
Sat. 31.08.2024
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 9
Sat. 14.09.2024
18:00
MKS Kotwica Kołobrzeg
Upcoming
Warta Poznań
Seria 10
Sat. 21.09.2024
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 11
Sat. 28.09.2024
18:00
Chrobry Głogów
Upcoming
Odra Opole
Seria 12
Sat. 05.10.2024
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 13
Sat. 19.10.2024
18:00
Pogoń Siedlce
Upcoming
Bruk-Bet Termalica
Seria 14
Sat. 26.10.2024
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 15
Sat. 02.11.2024
18:00
Wisła Płock
Upcoming
GKS Tychy
Seria 16
Sat. 09.11.2024
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 17
Sat. 23.11.2024
18:00
Stal Stalowa Wola
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 18
Sat. 30.11.2024
18:00
Stal Rzeszów
Upcoming
ŁKS Łódź
Seria 19
Sat. 07.12.2024
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 20
Sat. 15.02.2025
18:00
Polonia Warszawa
Upcoming
Znicz Pruszków
Seria 21
Sat. 22.02.2025
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 22
Sat. 01.03.2025
18:00
Wisła Kraków
Upcoming
Ruch Chorzów
Seria 23
Sat. 08.03.2025
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Górnik Łęczna
Seria 24
Sat. 15.03.2025
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 25
Sat. 29.03.2025
18:00
Miedź Legnica
Upcoming
MKS Kotwica Kołobrzeg
Seria 26
Sat. 05.04.2025
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 27
Wed. 09.04.2025
18:00
Warta Poznań
Upcoming
Chrobry Głogów
Seria 28
Sat. 12.04.2025
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 29
Sat. 19.04.2025
18:00
Odra Opole
Upcoming
Pogoń Siedlce
Seria 30
Sat. 26.04.2025
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 31
Sat. 03.05.2025
18:00
Bruk-Bet Termalica
Upcoming
Wisła Płock
Seria 32
Sat. 10.05.2025
18:00
Arka Gdynia
Upcoming
Arka Gdynia
Seria 33
Sat. 17.05.2025
18:00
GKS Tychy
Upcoming
Stal Stalowa Wola
Seria 34
Sat. 24.05.2025
18:00
Arka Gdynia
Wisła Kraków
14.07.2024

Pierwszy krok zrobiony! Wisła - KF Llapi 2:0 | KULISY

Polonia Warszawa
14.07.2024

Polonia to coś więcej niż Klub! Karnety na sezon 2024/2025

Chrobry Głogów
14.07.2024

Chrobry II rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

Chrobry Głogów
14.07.2024

SPARING: Chrobry Głogów - KKS Kalisz 2:0 | skrót

Chrobry Głogów
14.07.2024

SPARING: Chrobry Głogów - Ślęza Wrocław 1:0 | skrót

Stal Rzeszów
13.07.2024

Nowe koszulki Stali Rzeszów na sezon 2024/2025 Betclic 1 Ligi!

Stal Stalowa Wola
13.07.2024

WYWIAD | Ireneusz Pietrzykowski po meczach sparingowych (13.07.2024)

Chrobry Głogów
13.07.2024

Trener Piotr Plewnia na tydzień przed ligą

Wisła Kraków
13.07.2024

Olivier Sukiennicki: Chcemy wygrać każdy następny mecz | WYWIAD WIDEO

GKS Tychy
13.07.2024

Mapping na stadionie przy E7!

Górnik Łęczna
13.07.2024

KAMIL ORLIK: CZEKAM NA LIGĘ BO JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ

Ruch Chorzów
12.07.2024

Trener Janusz Niedźwiedź po meczu kontrolnym Ruch Chorzów 0-3 Rekord Bielsko-Biała (12.07.2024)

Miedź Legnica
12.07.2024

[MIEDŹ TV] Ireneusz Mamrot po meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Miedź Legnica
12.07.2024

[MIEDŹ TV] Nemanja Mijusković po spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec

Stal Rzeszów
12.07.2024

#StalSummerCamp2024 | Wywiad #6 - Paweł Oleksy

Miedź Legnica
12.07.2024

MIEDŹ TV: W Opalenicy z VLF Wolfsburg

ŁKS
12.07.2024

Husein Balić: Czuję się tutaj jak w domu

Wisła Kraków
12.07.2024

Igor Sapała: Przed meczem czuliśmy ekscytację | WYWIAD WIDEO

Ruch Chorzów
12.07.2024

Briefing prezydenta Chorzowa Szymona Michałka i prezesa Ruchu Seweryna Siemianowskiego (12.07.2024)

Odra Opole
12.07.2024

Czas odkryć karty. Nowa koszulka meczowa Odry Opole na sezon 2024/25

GKS Tychy
11.07.2024

Vlog #4 Busko-Zdrój. Kriokomora i oglądanie półfinału Euro!

Stal Rzeszów
11.07.2024

#StalSummerCamp2024 | Vlog #4

Odra Opole
11.07.2024

Podsumowujemy pierwszy i inaugurujemy drugi sezon StudiO51 - Michał Lech

Bruk-Bet Termalica
11.07.2024

Guba i Gergel pomogli w podjęciu decyzji - Adrián Chovan o przyjściu do Bruk-Bet Termaliki

Stal Rzeszów
11.07.2024

Ani słowa o piłce #9 - Michał Synoś

Ruch Chorzów
11.07.2024

Łukasz Góra o transferze do Ruchu Chorzów (11.07.2024)

Górnik Łęczna
11.07.2024

PAVOL STANO PODSUMOWUJE OBÓZ W KIELCACH

GKS Tychy
11.07.2024

Rafał Makowski: Potrzebowaliśmy takiego wyjazdu

Górnik Łęczna
11.07.2024

BANASZAK: ZAGRALIŚMY Z NAPRAWDĘ MOCNĄ DRUŻYNĄ

Arka Gdynia
11.07.2024

SIŁOWNIA NA ZAKOŃCZENIE #DANIA2024