Arka Gdynia

Rok założenia: 1929

Adres: ul. Olimpijska 5, 81-538 Gdynia

Stadion: Stadion Miejski w Gdyni, ul. Olimpijska 5

Pojemność: 15139

Bramkarze

Pawel
Depka
Person's photo - Pawel Depka 33
Birth date: 06 Jun 2005
Martin
Chudy
Person's photo - Martin Chudy 84
Birth date: 23 Apr 1989
Paweł
Lenarcik
Person's photo - Paweł Lenarcik 95
Birth date: 21 Mar 1995

Obrońcy

Marc
Navarro Ceciliano
Person's photo - Marc Navarro Ceciliano 2
Birth date: 02 Jul 1995
Martin
Dobrotka
Person's photo - Martin Dobrotka 4
Birth date: 22 Jan 1985
Oleksandr
Azatsky
Person's photo - Oleksandr Azatsky 13
Birth date: 13 Jan 1994
Bartosz
Rymaniak
Person's photo - Bartosz Rymaniak 14
Birth date: 13 Nov 1989
Kamil
Gorecki
Person's photo - Kamil Gorecki 28
Birth date: 30 May 2005
Michał
Marcjanik
Person's photo - Michał Marcjanik 29
Birth date: 15 Dec 1994
Przemysław
Stolc
Person's photo - Przemysław Stolc 32
Birth date: 03 Jul 1994
Kasjan
Lipkowski
Person's photo - Kasjan Lipkowski 39
Birth date: 28 Mar 2003
Dawid
Gojny
Person's photo - Dawid Gojny 94
Birth date: 31 Aug 1994

Pomocnicy

Sebastian
Milewski
Person's photo - Sebastian Milewski 6
Birth date: 30 Apr 1998
Olaf
Kobacki
Person's photo - Olaf Kobacki 7
Birth date: 10 Jul 2001
Hubert
Adamczyk
Person's photo - Hubert Adamczyk 11
Birth date: 23 Feb 1998
Marcel
Szymański
Person's photo - Marcel Szymański 19
Birth date: 23 Feb 2005
Michał
Borecki
Person's photo - Michał Borecki 20
Birth date: 05 Mar 1997
Abdallah
Ahmed Hafez Hussein
Person's photo - Abdallah Ahmed Hafez Hussein 27
Birth date: 12 Aug 1998
Wojciech
Zieliński
Person's photo - Wojciech Zieliński 28
Birth date: 10 Sep 2004
Jakub
Staniszewski
Person's photo - Jakub Staniszewski 35
Birth date: 11 Jul 2005
Marcel
Predenkiewicz
Person's photo - Marcel Predenkiewicz 38
Birth date: 06 Apr 2004
Janusz
Gol
Person's photo - Janusz Gol 55
Birth date: 11 Nov 1985

Napastnicy

Hubert
Turski
Person's photo - Hubert Turski
Birth date: 31 Jan 2003
Tornike
Gaprindashvili
Person's photo - Tornike Gaprindashvili
Birth date: 20 Jul 1997
Alassane
Sidibe
Person's photo - Alassane Sidibe
Birth date: 09 Jun 2002
Karol
Czubak
Person's photo - Karol Czubak 10
Birth date: 25 Jan 2000
Kacper
Skóra
Person's photo - Kacper Skóra 21
Birth date: 17 Aug 2003
Wiktor
Sawicki
Person's photo - Wiktor Sawicki 34
Birth date: 04 Jul 2006
Volodymyr
Vereshchak
Person's photo - Volodymyr Vereshchak 40
Birth date: 27 Jul 2006
Adrian
Jurkiewicz
Person's photo - Adrian Jurkiewicz 61
Birth date: 14 Mar 2005

Sztab

Tomasz
Grzegorczyk
Person's photo - Tomasz Grzegorczyk
Birth date: 13 Mar 1981
Wojciech
Łobodziński
Person's photo - Wojciech Łobodziński
Birth date: 20 Oct 1982
LICZBA GOLI ZDOBYTYCH
Karol Czubak
15 Karol Czubak
2. Olaf Kobacki
13
3. Michał Marcjanik
5
4. Kacper Skóra
5
5. Alassane Sidibe
3
6. Przemysław Stolc
3
7. Hubert Adamczyk
3
8. Janusz Gol
2
9. Sebastian Milewski
1
10. Martin Dobrotka
1
LICZBA ASYST
Dawid Gojny
6 Dawid Gojny
2. Hubert Adamczyk
5
3. Olaf Kobacki
3
4. Michał Marcjanik
3
5. Przemysław Stolc
3
6. Karol Czubak
3
7. Alassane Sidibe
2
8. Kacper Skóra
2
9. Martin Dobrotka
2
10. Oleksandr Azatsky
1
LICZBA ŻÓŁTYCH KARTEK
Sebastian Milewski
8 Sebastian Milewski
2. Olaf Kobacki
8
3. Przemysław Stolc
8
4. Michał Marcjanik
7
5. Janusz Gol
7
6. Kacper Skóra
5
7. Martin Dobrotka
5
8. Alassane Sidibe
4
9. Kasjan Lipkowski
4
10. Dawid Gojny
4
LICZBA CZERWONYCH KARTEK
Michał Marcjanik
3 Michał Marcjanik
2. Przemysław Stolc
2
3. Sebastian Milewski
1
4. Kasjan Lipkowski
1
5. Abdallah Ahmed Hafez Hussein
1
6. Martin Dobrotka
1
7. Jerzy Tomal
0
8. Oleksandr Azatsky
0
9. Dawid Gojny
0
10. Kacper Krzepisz
0
Arka Gdynia
Kolejka 1
Fri. 21.07.2023
2
:
2
Bruk-Bet Termalica
Górnik Łęczna
Kolejka 2
Fri. 28.07.2023
0
:
0
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 3
Mon. 07.08.2023
2
:
3
Polonia Warszawa
Stal Rzeszów
Kolejka 4
Sun. 13.08.2023
2
:
3
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 5
Sun. 20.08.2023
2
:
0
GKS Tychy
Wisła Kraków
Kolejka 6
Sun. 27.08.2023
5
:
1
Arka Gdynia
Odra Opole
Kolejka 7
Sat. 02.09.2023
1
:
0
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 8
Sun. 17.09.2023
2
:
1
Miedź Legnica
Chrobry Głogów
Kolejka 9
Sat. 23.09.2023
1
:
0
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 10
Fri. 29.09.2023
2
:
0
Motor Lublin
Wisła Płock
Kolejka 11
Sat. 07.10.2023
0
:
3
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 12
Mon. 23.10.2023
2
:
0
Znicz Pruszków
Resovia Rzeszów
Kolejka 13
Sun. 29.10.2023
1
:
2
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 14
Sat. 04.11.2023
1
:
0
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 15
Sun. 12.11.2023
1
:
3
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 16
Fri. 24.11.2023
1
:
0
Lechia Gdańsk
GKS Katowice
Kolejka 17
Sat. 02.12.2023
1
:
1
Arka Gdynia
Bruk-Bet Termalica
Kolejka 18
Mon. 11.12.2023
2
:
1
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 19
Sat. 16.12.2023
0
:
0
Górnik Łęczna
Polonia Warszawa
Kolejka 20
Sat. 17.02.2024
0
:
3
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 21
Sun. 25.02.2024
5
:
1
Stal Rzeszów
GKS Tychy
Kolejka 22
Fri. 01.03.2024
0
:
1
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 23
Fri. 08.03.2024
1
:
1
Wisła Kraków
Arka Gdynia
Kolejka 24
Sun. 17.03.2024
2
:
2
Odra Opole
Miedź Legnica
Kolejka 25
Sat. 30.03.2024
0
:
1
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 26
Fri. 05.04.2024
2
:
1
Chrobry Głogów
Motor Lublin
Kolejka 27
Fri. 12.04.2024
2
:
2
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 28
Sun. 21.04.2024
2
:
0
Wisła Płock
Znicz Pruszków
Kolejka 29
Wed. 24.04.2024
2
:
0
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 30
Sun. 28.04.2024
3
:
2
Resovia Rzeszów
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Kolejka 31
Fri. 03.05.2024
0
:
0
Arka Gdynia
Arka Gdynia
Kolejka 32
Sun. 12.05.2024
1
:
0
Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk
Kolejka 33
Sun. 19.05.2024
2
:
1
Arka Gdynia
Finished
Arka Gdynia
Kolejka 34
Sun. 26.05.2024
0
:
1
GKS Katowice
Finished
Arka Gdynia
Półfinały
Thu. 30.05.2024
4
:
2
Odra Opole
Finished
Arka Gdynia
Finał
Sun. 02.06.2024
1
:
2
Motor Lublin