Weterani w Głogowie za darmo z legitymacją

2019-10-23
Do tej pory darmowe wejścia na mecze Chrobrego Głogów obejmowały weteranów zgłoszonych w klubie przez Związek Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego. Teraz na podstawie zmienionej ustawy, która weszła w życie kilka dni temu Chrobry Głogów poszerza darmowe świadczenia.

Już od najbliższego meczu z Zagłębiem Sosnowiec na podstawie legitymacji weterana będzie można wchodzić za darmo na mecze Chrobrego Głogów, ale także korzystać z krytej pływalni bez ograniczeń czasowych i z dopłatą 40 gr/min za wejście do Strefy Spa & Wellness. W przypadku braku legitymacji obowiązują wcześniej ustalone procedury i należy zgłaszać się do ZWiRWP lub do Tomasza Stolarka i Damiana Silniewicza - koordynatorów "Projektu Weteran".

 

Chrobry już wcześniej rozpoczął współpracę z grupą weteranów. W ubiegłym roku otwarto wspólną wystawę zdjęć z zagranicznych misji, zorganizowano mecz towarzyski z Reprezentacją Wojską Polskiego, a kilka dni temu wsparto ich akcję zbiórki krwi biletami na mecze Chrobrego.Autor: Chrobry Głogów, Fot. Chrobry Głogów

Zobacz również1 liga na Facebooku