Responsive Image
W 1 Lidze piłka nożna i biznes kroczą ramię w ramię. 
E-Sport
1 Liga Biznesowa to wyjątkowe wydarzenie networkingowe, które gromadzi w jednym miejscu partnerów biznesowych rozgrywek i wszystkich klubów.
Responsive Image
Projekt zainaugurowany przez Pierwszą Ligę Piłkarską w marcu 2023 r. przybiera formę corocznego spotkania  mającego na celu stymulację nowych relacji biznesowych w ujęciu ogólnopolskim. 
Kluby 1 Ligi współpracują z kilkuset podmiotami biznesowymi, z których wiele ma ambicję rozwoju marki poza swoim macierzystym regionem. To dla nich stworzona została 1 Liga Biznesowa - platforma wymiany wiedzy i kontaktów, integrująca środowisko biznesowe skupione wokół rozgrywek i poszczególnych klubów. Wydarzenie odbywa się w dniu wybranego meczu piłkarskiej reprezentacji Polski i obejmuje część plenarną i networkingową.
Część plenarna to ciekawe rozmowy, panele ekspertów oraz sesje one-on-one z zaproszonymi gośćmi ze świata sportu. Podczas pierwszej edycji był nim Marcin Oleksy, zdobywca nagrody Puskasa FIFA jako autor najpiękniejszego gola strzelonego w 2022 r. Podczas drugiej edycji gościem będzie wielokrotny reprezentant Polski Łukasz Piszczek.
Część networkingowa połączona jest z meczem reprezentacji Polski.
Responsive Image
Dotychczasowe edycje

1 Liga Biznesowa #2
21.03.2024
Warszawa

1 Liga Biznesowa #1
26.03.2023
Warszawa

Materiały do pobrania

betclic_banner_horizontal
Katalog Uczestników 2024
pdf (23 MB)
betclic_banner_horizontal
Katalog uczestników 2023
pdf (18 MB)