Terminarz

1. kolejka

Miedź Legnica Górnik Zabrze 29.07.2016, godz 20:30:00 1:0 (0:0)
GKS Katowice Wigry Suwałki 30.07.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz Podbeskidzie 30.07.2016, godz 18:00:00 0:2 (0:1)
Stomil Olsztyn Chrobry Głogów 30.07.2016, godz 18:00:00 3:0 (2:0)
Znicz Pruszków Drutex-Bytovia 30.07.2016, godz 18:00:00 1:2 (1:1)
Wisła Puławy MKS Kluczbork 30.07.2016, godz 19:00:00 0:0
Chojniczanka Zagłębie Sosnowiec 31.07.2016, godz 17:00:00 2:2 (1:2)
GKS Tychy Pogoń Siedlce 31.07.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:1)
Stal Mielec Sandecja Nowy Sącz 01.08.2016, godz 19:00:00 0:0

2. kolejka

Drutex-Bytovia Podbeskidzie 05.08.2016, godz 19:00:00 0:2 (0:1)
Wigry Suwałki Znicz Pruszków 05.08.2016, godz 19:47:00 2:1 (0:1)
Górnik Zabrze Stal Mielec 05.08.2016, godz 20:30:00 1:1 (1:0)
Chojniczanka Stomil Olsztyn 06.08.2016, godz 18:00:00 5:4 (2:2)
Olimpia Grudziądz Wisła Puławy 06.08.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Pogoń Siedlce 06.08.2016, godz 18:30:00 1:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz GKS Tychy 06.08.2016, godz 19:00:00 1:1 (1:0)
MKS Kluczbork Miedź Legnica 06.08.2016, godz 19:00:00 2:2 (1:1)
Chrobry Głogów GKS Katowice 07.08.2016, godz 18:00:00 0:2 (0:1)

3. kolejka

Stomil Olsztyn Zagłębie Sosnowiec 14.08.2016, godz 19:45:00 0:0
GKS Katowice Chojniczanka 13.08.2016, godz 18:00:00 1:1 (1:1)
Znicz Pruszków Chrobry Głogów 12.08.2016, godz 18:00:00 0:0
Podbeskidzie Wigry Suwałki 12.08.2016, godz 20:30:00 1:1 (1:0)
Wisła Puławy Drutex-Bytovia 14.08.2016, godz 19:00:00 2:1 (0:1)
Miedź Legnica Olimpia Grudziądz 12.08.2016, godz 18:00:00 0:0
Stal Mielec MKS Kluczbork 14.08.2016, godz 19:00:00 1:1 (0:0)
GKS Tychy Górnik Zabrze 14.08.2016, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
Pogoń Siedlce Sandecja Nowy Sącz 13.08.2016, godz 18:00:00 0:3 (0:2)

4. kolejka

MKS Kluczbork GKS Tychy 20.08.2016, godz 20:00:00 1:1 (1:1)
Olimpia Grudziądz Stal Mielec 20.08.2016, godz 17:00:00 3:1 (0:0)
Drutex-Bytovia Miedź Legnica 19.08.2016, godz 19:00:00 1:0 (0:0)
Wigry Suwałki Wisła Puławy 19.08.2016, godz 19:47:00 3:2 (2:1)
Chrobry Głogów Podbeskidzie 20.08.2016, godz 19:00:00 0:2 (0:2)
Chojniczanka Znicz Pruszków 19.08.2016, godz 19:00:00 1:1 (1:1)
Stomil Olsztyn GKS Katowice 20.08.2016, godz 19:45:00 1:1 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Sandecja Nowy Sącz 21.08.2016, godz 18:00:00 2:0 (2:0)
Górnik Zabrze Pogoń Siedlce 19.08.2016, godz 20:30:00 2:0 (0:0)

5. kolejka

Miedź Legnica Wigry Suwałki 24.08.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Stal Mielec Drutex-Bytovia 23.08.2016, godz 17:30:00 2:2 (1:1)
GKS Tychy Olimpia Grudziądz 24.08.2016, godz 19:00:00 1:1 (0:1)
Pogoń Siedlce MKS Kluczbork 24.08.2016, godz 19:00:00 1:1 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Górnik Zabrze 24.08.2016, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
GKS Katowice Zagłębie Sosnowiec 24.08.2016, godz 17:30:00 0:0
Znicz Pruszków Stomil Olsztyn 24.08.2016, godz 19:00:00 0:3 (0:1)
Podbeskidzie Chojniczanka 24.08.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Wisła Puławy Chrobry Głogów 24.08.2016, godz 19:00:00 3:4 (1:1)

6. kolejka

Chrobry Głogów Miedź Legnica 28.08.2016, godz 18:00:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka Wisła Puławy 28.08.2016, godz 17:00:00 3:3 (1:1)
Stomil Olsztyn Podbeskidzie 27.08.2016, godz 19:45:00 1:0 (0:0)
GKS Katowice Znicz Pruszków 27.08.2016, godz 18:00:00
Zagłębie Sosnowiec Górnik Zabrze 27.08.2016, godz 17:30:00 2:1 (0:0)
MKS Kluczbork Sandecja Nowy Sącz 27.08.2016, godz 20:00:00 1:2 (0:1)
Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce 27.08.2016, godz 17:00:00 1:0 (0:0)
Drutex-Bytovia GKS Tychy 28.08.2016, godz 19:00:00 1:1 (1:0)
Wigry Suwałki Stal Mielec 28.08.2016, godz 17:00:00 6:0 (2:0)

7. kolejka

Sandecja Nowy Sącz Olimpia Grudziądz 14.09.2016, godz 18:00:00 3:1 (1:0)
Górnik Zabrze MKS Kluczbork 14.09.2016, godz 20:00:00 4:2 (2:0)
Znicz Pruszków Zagłębie Sosnowiec 03.09.2016, godz 19:00:00 1:4 (0:2)
Podbeskidzie GKS Katowice 02.09.2016, godz 18:00:00 0:2 (0:0)
Wisła Puławy Stomil Olsztyn 03.09.2016, godz 18:00:00 1:1 (0:0)
Miedź Legnica Chojniczanka 02.09.2016, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Stal Mielec Chrobry Głogów 03.09.2016, godz 18:00:00 1:4 (0:1)
GKS Tychy Wigry Suwałki 03.09.2016, godz 18:00:00 2:1 (0:0)
Pogoń Siedlce Drutex-Bytovia 06.09.2016, godz 19:00:00 1:0 (0:0)

8. kolejka

Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork 10.09.2016, godz 18:00:00 4:0 (1:0)
Olimpia Grudziądz Górnik Zabrze 10.09.2016, godz 16:00:00 1:2 (1:1)
Drutex-Bytovia Sandecja Nowy Sącz 10.09.2016, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Wigry Suwałki Pogoń Siedlce 11.09.2016, godz 17:30:00 1:4 (0:2)
Chrobry Głogów GKS Tychy 10.09.2016, godz 17:00:00 2:2 (1:1)
Chojniczanka Stal Mielec 09.09.2016, godz 19:00:00 2:0 (0:0)
Stomil Olsztyn Miedź Legnica 10.09.2016, godz 19:45:00 0:1 (0:1)
GKS Katowice Wisła Puławy 09.09.2016, godz 19:00:00 2:1 (0:1)
Znicz Pruszków Podbeskidzie 10.09.2016, godz 19:00:00 0:1 (0:0)

9. kolejka

Podbeskidzie Zagłębie Sosnowiec 16.09.2016, godz 18:00:00 4:5 (1:3)
Wisła Puławy Znicz Pruszków 17.09.2016, godz 18:00:00 1:2 (1:0)
Miedź Legnica GKS Katowice 17.09.2016, godz 18:00:00 2:2 (2:2)
Stal Mielec Stomil Olsztyn 17.09.2016, godz 18:00:00 0:0
GKS Tychy Chojniczanka 18.09.2016, godz 18:00:00 0:2 (0:2)
Pogoń Siedlce Chrobry Głogów 18.09.2016, godz 15:00:00 2:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Wigry Suwałki 17.09.2016, godz 18:00:00 2:1 (1:1)
Górnik Zabrze Drutex-Bytovia 17.09.2016, godz 18:00:00 0:0
MKS Kluczbork Olimpia Grudziądz 18.09.2016, godz 18:00:00 3:2 (2:1)

10. kolejka

Drutex-Bytovia MKS Kluczbork 25.09.2016, godz 18:00:00 2:0 (0:0)
Wigry Suwałki Górnik Zabrze 24.09.2016, godz 19:00:00 0:0
Chrobry Głogów Sandecja Nowy Sącz 24.09.2016, godz 18:00:00 2:1 (0:1)
Chojniczanka Pogoń Siedlce 23.09.2016, godz 19:00:00 2:1 (1:0)
Stomil Olsztyn GKS Tychy 24.09.2016, godz 19:45:00 4:0 (1:0)
GKS Katowice Stal Mielec 25.09.2016, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Znicz Pruszków Miedź Legnica 24.09.2016, godz 19:00:00 0:0
Podbeskidzie Wisła Puławy 24.09.2016, godz 18:00:00 0:0
Zagłębie Sosnowiec Olimpia Grudziądz 24.09.2016, godz 18:30:00 3:5 (1:3)

11. kolejka

GKS Tychy GKS Katowice 01.10.2016, godz 15:00:00 1:0 (0:0)
Pogoń Siedlce Stomil Olsztyn 02.10.2016, godz 15:00:00 1:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz Chojniczanka 04.10.2016, godz 17:00:00 1:1 (0:0)
Górnik Zabrze Chrobry Głogów 02.10.2016, godz 12:45:00 2:1 (0:1)
MKS Kluczbork Wigry Suwałki 01.10.2016, godz 18:00:00 0:0
Olimpia Grudziądz Drutex-Bytovia 01.10.2016, godz 18:00:00 2:3 (2:1)
Wisła Puławy Zagłębie Sosnowiec 01.10.2016, godz 18:00:00 1:1 (0:0)
Miedź Legnica Podbeskidzie 30.09.2016, godz 18:00:00 1:1 (0:0)
Stal Mielec Znicz Pruszków 01.10.2016 3:1 (0:1)

12. kolejka

GKS Katowice Pogoń Siedlce 09.10.2016, godz 15:00:00 1:0 (0:0)
Znicz Pruszków GKS Tychy 07.10.2016, godz 19:00:00 2:0 (0:0)
Podbeskidzie Stal Mielec 08.10.2016, godz 16:00:00 0:1 (0:0)
Wisła Puławy Miedź Legnica 08.10.2016, godz 18:00:00 1:5 (0:4)
Zagłębie Sosnowiec Drutex-Bytovia 08.10.2016, godz 17:00:00 3:3 (3:2)
Wigry Suwałki Olimpia Grudziądz 18.10.2016, godz 18:00:00 0:2 (0:0)
Chrobry Głogów MKS Kluczbork 08.10.2016, godz 17:00:00 3:0 (2:0)
Chojniczanka Górnik Zabrze 08.10.2016, godz 15:00:00 1:1 (0:1)
Stomil Olsztyn Sandecja Nowy Sącz 08.10.2016, godz 14:00:00 0:0

13. kolejka

Olimpia Grudziądz Chrobry Głogów 14.10.2016, godz 19:00:00 2:1 (0:0)
Drutex-Bytovia Wigry Suwałki 15.10.2016, godz 18:00:00 1:1 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Miedź Legnica 16.10.2016, godz 17:45:00 1:0 (0:0)
Stal Mielec Wisła Puławy 15.10.2016, godz 17:00:00 0:1 (0:0)
GKS Tychy Podbeskidzie 15.10.2016, godz 17:45:00 0:1 (0:0)
Pogoń Siedlce Znicz Pruszków 16.10.2016, godz 15:00:00 1:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz GKS Katowice 15.10.2016, godz 17:00:00 0:1 (0:1)
MKS Kluczbork Chojniczanka 15.10.2016, godz 17:00:00 1:1 (1:0)
Górnik Zabrze Stomil Olsztyn 16.10.2016, godz 18:00:00 2:0 (2:0)

14. kolejka

Stal Mielec Miedź Legnica 22.10.2016, godz 17:00:00 1:0 (0:0)
Zagłębie Sosnowiec Wigry Suwałki 22.10.2016, godz 17:45:00 2:0 (1:0)
Chrobry Głogów Drutex-Bytovia 21.10.2016, godz 18:00:00 3:3 (2:1)
Chojniczanka Olimpia Grudziądz 22.10.2016, godz 16:00:00 3:1 (2:1)
Stomil Olsztyn MKS Kluczbork 09.11.2016, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
GKS Katowice Górnik Zabrze 23.10.2016, godz 17:45:00 1:1 (1:1)
Znicz Pruszków Sandecja Nowy Sącz 21.10.2016, godz 19:00:00 1:3 (1:1)
Podbeskidzie Pogoń Siedlce 22.10.2016, godz 18:00:00 0:0
Wisła Puławy GKS Tychy 22.10.2016, godz 18:00:00 2:1 (1:0)

15. kolejka

Stal Mielec Zagłębie Sosnowiec 30.10.2016, godz 17:45:00 2:0 (1:0)
GKS Tychy Miedź Legnica 29.10.2016, godz 17:00:00 0:2 (0:1)
Pogoń Siedlce Wisła Puławy 29.10.2016, godz 16:00:00 2:1 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Podbeskidzie 29.10.2016, godz 16:00:00 0:0
Górnik Zabrze Znicz Pruszków 29.10.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
MKS Kluczbork GKS Katowice 29.10.2016, godz 17:00:00 0:2 (0:1)
Olimpia Grudziądz Stomil Olsztyn 29.10.2016, godz 17:00:00 0:0
Drutex-Bytovia Chojniczanka 29.10.2016, godz 17:45:00 0:1 (0:1)
Wigry Suwałki Chrobry Głogów 30.10.2016, godz 17:00:00 2:2 (1:0)

16. kolejka

Chojniczanka Wigry Suwałki 05.11.2016, godz 17:45:00 3:2 (1:0)
Stomil Olsztyn Drutex-Bytovia 05.11.2016, godz 13:30:00 3:1 (2:1)
GKS Katowice Olimpia Grudziądz 04.11.2016, godz 19:00:00 1:0 (1:0)
Znicz Pruszków MKS Kluczbork 04.11.2016, godz 19:00:00 1:0 (0:0)
Podbeskidzie Górnik Zabrze 06.11.2016, godz 17:45:00 3:3 (1:1)
Wisła Puławy Sandecja Nowy Sącz 05.11.2016, godz 16:00:00 0:0
Stal Mielec GKS Tychy 05.11.2016, godz 16:00:00 3:2 (0:1)
Pogoń Siedlce Miedź Legnica 05.11.2016, godz 16:00:00 0:4 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Chrobry Głogów 05.11.2016, godz 17:45:00 0:2 (0:0)

17. kolejka

Sandecja Nowy Sącz Miedź Legnica 12.11.2016, godz 16:00:00 1:0 (1:0)
Górnik Zabrze Wisła Puławy 13.11.2016, godz 15:00:00 4:0 (2:0)
MKS Kluczbork Podbeskidzie 13.11.2016, godz 16:00:00 1:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz Znicz Pruszków 15.03.2017, godz 18:30:00 1:0 (0:0)
Drutex-Bytovia GKS Katowice 12.11.2016, godz 18:00:00 1:0 (1:0)
Wigry Suwałki Stomil Olsztyn 12.11.2016, godz 17:00:00 2:1 (2:1)
Chrobry Głogów Chojniczanka 12.11.2016, godz 16:00:00 1:3 (0:2)
GKS Tychy Zagłębie Sosnowiec 23.11.2016, godz 18:00:00 3:0 (2:0)
Pogoń Siedlce Stal Mielec 23.11.2016, godz 18:00:00 1:0 (1:0)

18. kolejka

Drutex-Bytovia Znicz Pruszków 19.11.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
MKS Kluczbork Wisła Puławy 19.11.2016, godz 16:00:00 2:2 (1:0)
Górnik Zabrze Miedź Legnica 20.11.2016, godz 17:45:00 0:2 (0:1)
Sandecja Nowy Sącz Stal Mielec 19.04.2017, godz 18:00:00
Pogoń Siedlce GKS Tychy 19.11.2016, godz 16:00:00 1:0 (0:0)
Podbeskidzie Olimpia Grudziądz 19.11.2016, godz 18:00:00 0:3 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec Chojniczanka 19.11.2016, godz 17:45:00 1:1 (1:0)
Chrobry Głogów Stomil Olsztyn 18.11.2016, godz 17:00:00 3:0 (1:0)
Wigry Suwałki GKS Katowice 19.11.2016, godz 17:00:00 3:2 (1:1)

19. kolejka

Znicz Pruszków Wigry Suwałki 25.11.2016, godz 18:30:00 4:5 (2:3)
GKS Katowice Chrobry Głogów 26.11.2016, godz 17:45:00 2:1 (0:0)
Stomil Olsztyn Chojniczanka 26.11.2016, godz 13:30:00 1:1 (1:1)
Pogoń Siedlce Zagłębie Sosnowiec 27.11.2016, godz 17:45:00 0:2 (0:1)
GKS Tychy Sandecja Nowy Sącz 22.03.2017, godz 16:30:00
Stal Mielec Górnik Zabrze 27.11.2016, godz 15:00:00 1:2 (1:0)
Miedź Legnica MKS Kluczbork 25.02.2017, godz 18:00:00 2:0 (1:0)
Wisła Puławy Olimpia Grudziądz 25.11.2016, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Podbeskidzie Drutex-Bytovia 25.11.2016, godz 17:00:00 2:1 (0:1)

20. kolejka

Górnik Zabrze GKS Tychy 03.03.2017, godz 20:45:00 1:0 (1:0)
Sandecja Nowy Sącz Pogoń Siedlce 04.03.2017, godz 16:00:00 4:0 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec Stomil Olsztyn 04.03.2017, godz 17:00:00 1:1 (0:0)
Chojniczanka GKS Katowice 04.03.2017, godz 17:45:00 2:2 (1:2)
Chrobry Głogów Znicz Pruszków 04.03.2017, godz 18:00:00 1:1 (1:1)
Wigry Suwałki Podbeskidzie 05.03.2017, godz 17:00:00 2:0 (0:0)
Drutex-Bytovia Wisła Puławy 04.03.2017, godz 16:00:00 0:1 (0:0)
Olimpia Grudziądz Miedź Legnica 04.03.2017, godz 17:00:00 2:1 (2:0)
MKS Kluczbork Stal Mielec 04.03.2017, godz 17:00:00 0:1 (0:0)

21. kolejka

Sandecja Nowy Sącz Zagłębie Sosnowiec 11.03.2017, godz 17:45:00 5:0 (2:0)
Pogoń Siedlce Górnik Zabrze 11.03.2017, godz 17:00:00 2:1 (1:0)
GKS Tychy MKS Kluczbork 11.03.2017, godz 16:00:00 4:2 (1:2)
Stal Mielec Olimpia Grudziądz 11.03.2017, godz 17:00:00 1:0 (0:0)
Miedź Legnica Drutex-Bytovia 10.03.2017, godz 18:00:00 2:1 (0:1)
Wisła Puławy Wigry Suwałki 11.03.2017, godz 18:00:00 0:1 (0:0)
Znicz Pruszków Chojniczanka 10.03.2017, godz 19:00:00 3:3 (1:1)
Podbeskidzie Chrobry Głogów 11.03.2017, godz 18:00:00 2:1 (1:0)
GKS Katowice Stomil Olsztyn 10.03.2017, godz 20:45:00 2:2 (1:0)

22. kolejka

Stomil Olsztyn Znicz Pruszków 18.03.2017, godz 17:00:00 5:1 (1:0)
Chrobry Głogów Wisła Puławy 18.03.2017, godz 18:00:00 1:2 (0:0)
Wigry Suwałki Miedź Legnica 18.03.2017, godz 17:00:00 0:1 (0:1)
Olimpia Grudziądz GKS Tychy 18.03.2017, godz 17:00:00 1:0 (0:0)
MKS Kluczbork Pogoń Siedlce 18.03.2017, godz 17:00:00 2:2 (0:0)
Drutex-Bytovia Stal Mielec 18.03.2017, godz 16:00:00 2:2 (0:1)
Zagłębie Sosnowiec GKS Katowice 17.03.2017, godz 20:45:00 1:0 (0:0)
Chojniczanka Podbeskidzie 18.03.2017, godz 17:45:00 1:1 (1:0)
Górnik Zabrze Sandecja Nowy Sącz 17.03.2017, godz 19:00:00 2:0 (1:0)

23. kolejka

GKS Tychy Drutex-Bytovia 25.03.2017, godz 15:00:00
Stal Mielec Wigry Suwałki 25.03.2017, godz 17:00:00
Miedź Legnica Chrobry Głogów 05.04.2017, godz 18:30:00
Wisła Puławy Chojniczanka 25.03.2017, godz 12:45:00
Znicz Pruszków GKS Katowice 04.04.2017, godz 16:00:00
Górnik Zabrze Zagłębie Sosnowiec 12.04.2017
Podbeskidzie Stomil Olsztyn 24.03.2017, godz 18:00:00
Sandecja Nowy Sącz MKS Kluczbork 25.03.2017, godz 16:00:00
Pogoń Siedlce Olimpia Grudziądz 05.04.2017, godz 18:30:00

24. kolejka

Drutex-Bytovia Pogoń Siedlce 01.04.2017, godz 16:00:00
Olimpia Grudziądz Sandecja Nowy Sącz 31.03.2017, godz 18:30:00
MKS Kluczbork Górnik Zabrze 01.04.2017, godz 19:00:00
Zagłębie Sosnowiec Znicz Pruszków 01.04.2017, godz 18:00:00
GKS Katowice Podbeskidzie 01.04.2017, godz 18:00:00
Chojniczanka Miedź Legnica 01.04.2017, godz 17:45:00
Stomil Olsztyn Wisła Puławy 01.04.2017, godz 18:00:00
Chrobry Głogów Stal Mielec 31.03.2017, godz 19:00:00
Wigry Suwałki GKS Tychy 01.04.2017, godz 18:00:00

25. kolejka

Pogoń Siedlce Wigry Suwałki 08.04.2017, godz 17:00:00
GKS Tychy Chrobry Głogów 08.04.2017, godz 18:00:00
Stal Mielec Chojniczanka 08.04.2017, godz 18:00:00
Miedź Legnica Stomil Olsztyn 09.04.2017, godz 17:00:00
Wisła Puławy GKS Katowice 08.04.2017, godz 20:00:00
Podbeskidzie Znicz Pruszków 23.03.2017, godz
MKS Kluczbork Zagłębie Sosnowiec 08.04.2017, godz 19:00:00
Górnik Zabrze Olimpia Grudziądz 23.03.2017, godz
Sandecja Nowy Sącz Drutex-Bytovia 08.04.2017, godz 17:00:00

26. kolejka

Chrobry Głogów Pogoń Siedlce 15.04.2017, godz 16:00:00
Wigry Suwałki Sandecja Nowy Sącz 15.04.2017, godz 18:00:00
Drutex-Bytovia Górnik Zabrze 15.04.2017, godz 16:00:00
Olimpia Grudziądz MKS Kluczbork 15.04.2017, godz 19:00:00
Zagłębie Sosnowiec Podbeskidzie 23.03.2017, godz
Znicz Pruszków Wisła Puławy 23.03.2017, godz
GKS Katowice Miedź Legnica 23.03.2017, godz
Stomil Olsztyn Stal Mielec 15.04.2017, godz 12:00:00
Chojniczanka GKS Tychy 23.03.2017, godz

27. kolejka

Stal Mielec GKS Katowice 19.04.2017, godz 18:00:00
Miedź Legnica Znicz Pruszków 21.04.2017, godz 18:00:00
Wisła Puławy Podbeskidzie 22.04.2017, godz 20:00:00
Olimpia Grudziądz Zagłębie Sosnowiec 22.04.2017, godz 19:00:00
MKS Kluczbork Drutex-Bytovia 22.04.2017, godz 19:00:00
Górnik Zabrze Wigry Suwałki 23.03.2017, godz
Sandecja Nowy Sącz Chrobry Głogów 22.04.2017, godz 17:00:00
Pogoń Siedlce Chojniczanka 22.04.2017, godz 17:00:00
GKS Tychy Stomil Olsztyn 22.04.2017, godz 18:00:00

28. kolejka

Drutex-Bytovia Olimpia Grudziądz 29.04.2017, godz 18:00:00
Zagłębie Sosnowiec Wisła Puławy 23.03.2017, godz
Podbeskidzie Miedź Legnica 23.03.2017, godz
Znicz Pruszków Stal Mielec 23.03.2017, godz
GKS Katowice GKS Tychy 23.03.2017, godz
Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce 29.04.2017, godz 18:30:00
Chojniczanka Sandecja Nowy Sącz 23.03.2017, godz
Chrobry Głogów Górnik Zabrze 28.04.2017, godz 19:00:00
Wigry Suwałki MKS Kluczbork 29.04.2017, godz 19:00:00

29. kolejka

Drutex-Bytovia Zagłębie Sosnowiec 06.05.2017, godz 18:00:00
Olimpia Grudziądz Wigry Suwałki 06.05.2017, godz 19:00:00
MKS Kluczbork Chrobry Głogów 06.05.2017, godz 19:00:00
Górnik Zabrze Chojniczanka 23.03.2017, godz
Sandecja Nowy Sącz Stomil Olsztyn 06.05.2017, godz 18:00:00
Pogoń Siedlce GKS Katowice 06.05.2017, godz 17:00:00
GKS Tychy Znicz Pruszków 06.05.2017, godz 19:00:00
Stal Mielec Podbeskidzie 06.05.2017, godz 19:00:00
Miedź Legnica Wisła Puławy 05.05.2017, godz 18:00:00

30. kolejka

Wisła Puławy Stal Mielec 13.05.2017, godz 20:00:00
Podbeskidzie GKS Tychy 23.03.2017, godz
Znicz Pruszków Pogoń Siedlce 23.03.2017, godz
GKS Katowice Sandecja Nowy Sącz 23.03.2017, godz
Stomil Olsztyn Górnik Zabrze 13.05.2017, godz 19:45:00
Chojniczanka MKS Kluczbork 23.03.2017, godz
Chrobry Głogów Olimpia Grudziądz 12.05.2017, godz 19:00:00
Wigry Suwałki Drutex-Bytovia 13.05.2017, godz 19:00:00
Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec 12.05.2017, godz 18:00:00

31. kolejka

Drutex-Bytovia Chrobry Głogów 17.05.2017, godz 18:00:00
Olimpia Grudziądz Chojniczanka 17.05.2017, godz 19:00:00
MKS Kluczbork Stomil Olsztyn 17.05.2017, godz 19:00:00
Górnik Zabrze GKS Katowice 23.03.2017, godz
Sandecja Nowy Sącz Znicz Pruszków 17.05.2017, godz 18:00:00
Pogoń Siedlce Podbeskidzie 17.05.2017, godz 19:00:00
GKS Tychy Wisła Puławy 17.05.2017, godz 19:00:00
Miedź Legnica Stal Mielec 17.05.2017, godz 19:00:00
Wigry Suwałki Zagłębie Sosnowiec 17.05.2017, godz 19:00:00

32. kolejka

Znicz Pruszków Górnik Zabrze 23.03.2017, godz
GKS Katowice MKS Kluczbork 23.03.2017, godz
Stal Mielec Olimpia Grudziądz 20.05.2017, godz 19:45:00
Chojniczanka Drutex-Bytovia 23.03.2017, godz
Chrobry Głogów Wigry Suwałki 21.05.2017, godz 17:00:00
Zagłębie Sosnowiec Stal Mielec 20.05.2017, godz 18:00:00
Miedź Legnica GKS Tychy 20.05.2017, godz 19:00:00
Wisła Puławy Pogoń Siedlce 22.05.2017, godz 18:00:00
Podbeskidzie Sandecja Nowy Sącz 23.03.2017, godz

33. kolejka

Górnik Zabrze Podbeskidzie 23.03.2017, godz
Sandecja Nowy Sącz Wisła Puławy 27.05.2017, godz 18:00:00
GKS Tychy Stal Mielec 27.05.2017, godz 19:00:00
Miedź Legnica Pogoń Siedlce 27.05.2017, godz 18:00:00
Chrobry Głogów Zagłębie Sosnowiec 23.03.2017, godz
Wigry Suwałki Chojniczanka 23.03.2017, godz
Drutex-Bytovia Stomil Olsztyn 27.05.2017, godz 18:00:00
Olimpia Grudziądz GKS Katowice 27.05.2017, godz 19:23:00
MKS Kluczbork Znicz Pruszków 23.03.2017, godz

34. kolejka

Chojniczanka Chrobry Głogów 23.03.2017, godz
Podbeskidzie MKS Kluczbork 23.03.2017, godz
Zagłębie Sosnowiec GKS Tychy 23.03.2017, godz
Stal Mielec Pogoń Siedlce 23.03.2017, godz
Miedź Legnica Sandecja Nowy Sącz 03.06.2017, godz 18:00:00
Wisła Puławy Górnik Zabrze 23.03.2017, godz
Znicz Pruszków Olimpia Grudziądz 23.03.2017, godz
GKS Katowice Drutex-Bytovia 23.03.2017, godz
Stomil Olsztyn Wigry Suwałki 03.06.2017, godz 19:45:00