Wyniki sparingów 30.06 - 01.07

2018-07-02 11:38:00
Weekendowe wyniki sparingów pierwszoligowców.

MIEDŹ LEGNICA – WARTA POZNAŃ 0:0

Warta Poznań (I połowa): Lis - Szymusik, Wypych, Dejewski, Kiełb - Kalupa, Cierpka, Biegański, Fiedosewicz, Janicki - Idzik.

(II połowa): Laskowski - Szymusik, Kieliba, Onsorge, Jasiński - Kalupa, Cierpka, Sanocki, Zulciak, Fadecki - Piceluk.

 

GKS KATOWICE – GKS BEŁCHATÓW 2:1 (2:0)

1:0 Midzierski 49’

2:0 Volas 58’

2:1 Zieliński 62’

GKS Katowice: Frankowski - Remisz, Kamiński, Kokoszka, Szczyrba, Andrzejczak, Łyszczarz, Kurowski, Michalik, Słomka, Kurbiel. Skład w drugiej połowie: Pawełek - Frańczak, Remisz, Midzierski, Lisowski, Mandrysz, Bronisławski, Poczobut, Tabiś, Błąd, Volas.

 

GKS 1962 JASTRZĘBIE – RAKÓW CZĘSTOCHOWA 0:1 (0:1)

0:1 Formella 36'

GKS Jastrzębie: Bartosz Szelong (46’ Grzegorz Drazik) - Oskar Mazurkiewicz (46’ Marcin Mączka), Piotr Pacholski (63’ Kacper Kawula), Kamil Szymura, Dawid Gojny (78’ Dawid Weis), Damian Zajączkowski (46’ Dominik Szczęch), Maciej Spychała (70’ Jacek Wuwer), Patryk Skórecki (46’ Bartosz Jaroszek), Farid Ali (75’ Marcin Ruda), Kamil Jadach (63’ Tomasz Dzida), Adam Żak (46’ Krzysztof Gancarczyk).

RKS Raków: Szumski - Niewulis, Kościelny, Mesjasz, Figiel, Domański, Bartl, Żebrowski, Szczepański, Formella, Czerkas.

II połowa: Szumski - Góra, Krzyżak, Kasperkiewicz, Sapała, Figiel (60’ Formella, 76’ Szczepański), Radwański, Malinowski, Mondek, Musiolik, zaw. testowany.

 

WIGRY SUWAŁKI – STOMIL OLSZTYN 1:0 (0:0)

1:0 Straus 64’

Wigry: (I połowa) Damian Węglarz – Wojciech Kuriata, Adrian Piekarski, Konrad Poprawa, Bartosz Olszewski, Damian Pawłowski, Dawid Polkowski, Krystian Słowicki, Piotr Kwaśniewski, Robert Bartczak, Aron Stasiak.

(II połowa) Hieronim Zoch – Jonatan Straus, Adrian Piekarski, Łukasz Szczerbowski, Paweł Olszewski, Karol Mackiewicz, Filip Karbowy, Bartosz Gużewski, Dawid Polkowski, Paweł Kaczmarczyk, Kamil Sabiłło.

Stomil: Michał Leszczyński (46’ Adrian Serowiec) – Janusz Bucholc (46’ Lukáš Kubáň), Łukasz Sołowiej (46’ Jakub Mosakowski), Ernest Dzięcioł, Wojciech Dziemidowicz (46’ Remigiusz Szywacz, 80’ Adam Paliwoda) – Wołodymyr Tanczyk (46’ Tomasz Zając), Łukasz Jegliński (80’ Hubert Szramka), Paweł Głowacki (46’ Igor Biedrzycki), Marcin Stromecki (80’ Maciej Serbintowicz), Aleksander Tomasz (46’ Piotr Głowacki) – Mateusz Mętlicki.

 

POGOŃ SZCZECIN – CHROBRY GŁOGÓW 1:0 (1:0)

1:0 Błanik 45’

CHROBRY (I połowa): Janicki - testowany, Pietrzczyk (4’ Wasiluk), Michalec, Ratajczak, Wajsak, Kona, Nowicki, Borecki, Machaj, Kaczmarek.

CHROBRY (II połowa): Janicki (70’ Abramowicz) - Ilków-Gołąb, testowany, Wasiluk, Napolov, testowany, Pawlik, Mandrysz, Sędziak (65’ Bach), Trytko, Kowalczyk.

 

RUCH WINNIKI – SANDECJA NOWY SĄCZ 7:1

zawodnik testowany 26, Swiatosław Zubar 52, 69, 76, 77, 87, Maksym Hrysio 61 - Adrian Basta 39

Sandecja: Szymon Tokarz - Adrian Basta, Michał Szeliga, Tomasz Kołbon, Hubert Maślanka - Kacper Smoleń, Sebastian Szczepański, Szymon Kuźma, Kacper Tokarczyk - Maciej Korzym, Mariusz Gabrych. W 40 minucie Wiktor Nowak zastąpił na boisku Huberta Maślankę.

 

WOŁYŃ ŁUCK – SANDECJA NOWY SĄCZ  2:2

David Manoyan 42, Ihor Karpenko 43, zawodnik testowany 68, Mateusz Klichowicz 71

Sandecja: Marek Kozioł, Miłosz Kałahur, Dawid Szufryn, Michal Piter Bucko, Marcin Flis, Bartłomiej Dudzic, Grzegorz Baran, Jakub Gric, Mateusz Klichowicz, Maksym Feschunk (Mariusz Gabrych 70'), David Manoyan.

 

FK POPRAD – BRUK-BET TERMALICA  2-1 (1-0)

1:0 Zosak 35'

Gutkovskis 60'

2:1 Horvath 67'

Bruk-Bet Termalica (I połowa): Gostomski - Iwanicki, Berezny, Putivtsev, Słaby - Kralović, Szymonowicz, Purece, Miśak, Miković - Śpiączka.

(II połowa) Trela – Iwanicki, Kupczak, Szarek, Miković – Gergel, Jovanović, Kogut, Stefanik, Leżoń P. – Gutkovskis

 

MKS BYTOVIA BYTÓW – MACCABI TEL-AVIV 0:4 (0:2)

Bramki: Kjartansson, Shechter, Rikan, Golasa.

Bytovia: Oszmaniec [30’ Olczak (60’ Witan)] – Kuzdra, Wróbel (65’ Kaba), Burzyński (46’ Lengiewicz), Dempc – Hebel (46 Biel), Letniowski (46’ Burkhardt), Ostaszewski (65’ Błaszkowski), Wolski (65’ Wojach), Jaroch (46’ Gawron) – Smolarczyk (65’ Hendryk).

 

LECHIA GDAŃSK – CHOJNICZANKA CHOJNICE 5:1 (3:0)

1:0 Paixão 10′

2:0 Paixão 15′ (k.)

3:0 Haraslín 36′

4:0 Trochim 51′ (sam.)

5:0 Macierzyński 76′

5:1 Trochim 89′

Chojniczanka: Radosław Janukiewicz – Cezary Sauczek (46′ Jacek Podgórski), Seweryn Michalski, Hubert Wołąkiewicz (46′ Tomasz Boczek), Przemysław Pietruszka – Serhij Pyłypczuk, Paweł Zawistowski (46′ Oskar Paprzycki), Krzysztof Danielewicz (46′ Wojciech Trochim), Tomasz Foszmańczyk (65′ Krzysztof Danielewicz), Miłosz Przybecki – Emil Drozdowicz (46′ Tomasz Mikołajczak).

 

PODBESKIDZIE – FC VIITORUL KONSTANCA 2:3 (1:2)

0:1 ? 3’

1:1 Sabala 27’

1:2 ? 28’

2:2 Rakowski 57’ (k.)

2:3 ? 89’

Podbeskidzie Bielsko-Biała: (I połowa): Fabisiak - Modelski, Bougaidis, Jończy, Moskwik - Kostorz, Rakowski, Wiktorski, Sierpina - Kozak - Sabala

(II połowa): Leszczyński – Jaroch, Bougaidis, Komor, Moskwik – Bąk, Rakowski (60’ Guga, 69’ Kozak), zaw. testowany, Sierpina – Kostorz (66’ Drabik), zaw. Testowany.

 

SLEZSKY FC OPAVA –  ODRA OPOLE 3:2 (2:2)

1:0 Smola 2’

1:1  Wodecki 21’

2:1  Smola 26’

2:2  Skrzypczak  31’

3:2 – Janetzky 51’

Odra Opole: Szromnik – Brusiło, Szota, Bodzioch, Winiarczyk – Habusta, Moder – Czyżycki, Niziołek, Wodecki – Skrzypczak.

(II połowa): Weinzettel (65’ Ziarko) – Janasik, Baranowski, Kowalski, Winiarczyk – Habusta, Bonecki – Czyżycki, Niziołek, Mikinicz – Sypek (85’ Chodorek).

 

ŁKS ŁÓDŹ – GKS TYCHY 3:1 (1:1)

1:0 Rozwandowicz 31’ (k.)

1:1 Piątek 34’

2:1 Ramirez 61’

3:1 Żylski 67’

ŁKS (I połowa): Kołba – Grzesik, Bielak, Rozwandowicz, Rozmus, Gamrot, Łuczak, Bryła, Maschera, Wojowski (32’ Kostyrka), Radionov.

ŁKS (II połowa): Brudnicki – Widejko, Sobociński (71’ Koprowski), Juraszek, Nowacki, Kostyrka (61’ Pyrdoł), Kalinkowski, Ramirez, Wolski, Kujawa, Żylski.

GKS Tychy: Konrad Jałocha (46’ Marek Igaz) - Maciej Mańka (46’ Mateusz Pańkowski), Marcin Biernat (46’ Łukasz Bogusławski), Dawid Abramowicz (67’ Maciej Mańka) - Mateusz Grzybek (46’ Dominik Połap), Keon Daniel (46’ Jan Biegański), Jakub Piątek (46’ Kacper Piątek), Łukasz Grzeszczyk (46’ Wojciech Szumilas), Edgar Bernhardt (46’ Michał Staniucha), Cheikh Alan Diarra (59’ Piotr Ćwielong) - Kamil Zapolnik (46’ Piotr Giel).

 

POGOŃ LEŻAJSK – FKS STAL MIELEC 1:5

0:1 Waldemar Gancarczyk 4’

0:2 Marciniec 10’

0:3 Skoflek 29’

0:4 Bergier 31’

1:4 Świst 73’

1:5 Sobczak 78’ (k.)

 

STAL: 12. Damian Primel – 7. Szymon Sobczak, 10. Waldemar Gancarczyk, 15. Arkadiusz Górka, 16. Konrad Misztal, 17. Michał Puzon, 18. Sebastian Bergier, 20. Mateusz Jarzynka, 21. Siga Skoflek, 26. Bartosz Kania, 27. Piotr Marciniec (c) i na zmiany 1. Rafał Strączek – 13. Piotr Goljasz, 19. Kacper Sadłocha.

 

FKS STAL MIELEC – RADOMIAK RADOM 1:0

1:0 Wroński 25’

STAL: 87. Seweryn Kiełpin – 4. Martin Dobrotka, 6. Leandro, 9. Andreja Prokić, 16. Josip Soljić, 17. Bartosz Nowak, 22. Mateusz Spychała, 23. Krystian Getinger, 30. Łukasz Wroński, 33. Maksymilian Banaszewski, 51. Rafał Grodzicki (c) i na zmiany 1. Rafał Strączek – 3. Krzysztof Kiercz, 5. Marcel Gąsior, 15. Arkadiusz Górka, 20. Grzegorz Tomasiewicz, 99. Sebastian Bergier oraz testowany Mateusz Jarzynka

 

 

 

 

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. Stal Mielec