Wyniki sparingów 06.07 – 08.07

2018-07-09 11:40:00

MFK ZEMPLIN MICHALOVCE – BRUK-BET TERMALICA 1:4 (0:3)

 

0:1 Gutkovskis 2’

0;2 Gutkovskis 16’

0:3 Szeliga 45’

0:4 Śpiączka 47’

 

Bruk-Bet Termalica I połowa: Trela – Szeliga,Kupczak, Putiwcew, Grzelak - Jovanovic, Szymonowicz - Skóraś, Purece, Kiełb – Gutkovskis.

 

II połowa: Gostomski – Sadzawicki, Berezny, Szarek, Słaby – Gergel, Stefanik, Mróz, Misak, Miković – Śpiączka.

 

POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA - CHROBRY GŁOGÓW 1:1 (1:0)

 

1:0 Dunaj 15’

1:0 Trytko 88’ (k.)

 

CHROBRY I połowa: Abramowicz - Ilków-Gołąb, Wasiluk, Wajsak, Stolc, Borecki, Kona, Nowicki, Zejdler, testowany, Kaczmarek.

 

II połowa: Makuchowski - Bach, Stolc (70 Wajsak), Michalec, Ratajczak, Pawlik, Wajsak (60 Borecki), Machaj, Sędziak, testowany, Trytko. 

 

PODBESKIDZE BIELSKO-BIAŁA – PIAST GLIWICE 1:3 (0:2)

 

0:1 Mak 29’

0:2 Valencia 32’

0:3 Parzyszek 51’

1:3 Rzuchowski 63’

 

Podbeskidzie: Leszczyński – Modelski (60’ Jaroch), Bougaidis, Jończy (60’ Komor), Oleksy – Bąk (61’ Kozak), Wiktorski (55’ Rzuchowski), Rakowski (46’ Guga), Sierpina (46’ Płacheta) – Kostorz (55’ Gandara), Sabala (46’ Goncerz).

 

JAGIELLONIA BIALYSTOK – WIGRY SUWAŁIKI 2:2 (1:0)

 

1:0 Burliga 31’

1:1 Karankiewicz 57’

2:1 Klemenz 58’

2:2 Kuriata 84’

 

Wigry: Węglarz – Kwaśniewski, Piekarski, Karankiewicz, Straus, Pawłowski, Karbowy, Kaczmarczyk, Mroczek, Bartczak, Stasiak. Po przerwie grali m.in. P. Olszewski, Polkowski i Kuriata.

 

GKS JASTRZĘBIE – ROZWÓJ KATOWICE 1:0 (1:0)

 

1:0  Żak 22’

 

GKS Jastrzębie:  Drazik (46’ Szelong) - Mazurkiewicz (46’ Kulawiak), Pacholski (46’ Szymura), Kawula, Weis (46’ Gojny), Semeniuk (35’ Gancarczyk, 46’ Zajączkowski)), Jaroszek (46’ Spychała), Gancarczyk (30’ Trąd, 46’ Skórecki)), Szczęch (46’ Ali), Dzida (30’ Adamek, 65’ Żak, 82’ Dzida), Żak (46’ Jadach).

 

ELANA TORUŃ -  ŁKS ŁÓDŹ 1:0 (0:0)

 

1:0 Stąporski 46’

 

ŁKS: Kołba (65’ Brudnicki) – Grzesik (65’ Bogusz), Juraszek (65’ Sobociński), Bielak (65’ Koprowski), Bogusz (46’ Widejko), Żylski (65’ Wojowski), Łuczak, Rozwandowicz (65’ Wolski), Ramirez (60’ Maschera), Pyrdoł (65’ Kostyrka), Kujawa (46’ Radionov).

 

OLIMPIA GRUDZIĄDZ – STOMIL OLSZTYN 1:2 (0:2)

 

0:1 Stromecki 5’

0:2 Góral 45’

1:2 Hirsz 58’

 

Stomil Olsztyn: Leszczyński - Kubáň (46’ Bucholc), Jarosz, Sołowiej (68’ Dzięcioł), Szywacz (68’ Mosakowski) - Tanczyk (46’ Zając), Trojak (46’ Jegliński), Stromecki (63’ Wasiak), Lech (46’ Pa. Głowacki), Pi.  Głowacki (46’ Kun) - Góral (68’ Śledź, 81’ Mętlicki).

 

GARBARNIA – STAL STALOWA WOLA 3:0 (0:0)

 

1:0 Siedlarz 47’

 

2:0 Krykun 56’

 

3:0 Węsierski 63’

 

Garbarnia:  Cabaj (46’ Kozioł) – Piszczek (46’ Krykun), Garzeł, Czekaj (46’ Kalemba), zawodnik testowany (46’ zawodnik testowany) - zawodnik testowany (46’ Kitliński), Masiuda (46’ Kostrubała), zawodnik testowany (46 zawodnik testowany), Wójcik (46 zawodnik testowany) - zawodnik testowany (46’ Węsierski), Ogar (46’ Siedlarz).

 

RAKÓW CZĘSTOCHOWA – SOKÓŁ KLECZEW 2:0 (0:0)

 

1:0 Radwański 5’

2:0 Formella 80’

 

RKS Raków: Szumski - Kościelny, Petrasek, Kasperkiewicz, Schwarz, Figiel, Bartl, Malinowski, Szczepański, Domański, Musiolik.

 

II połowa: Gliwa - Niewulis, Góra, Duriska, Mondek, Radwański, Sapała, Zaw. testowany, Formella, Wiktoruk, Czerkas.

 

WARTA POZNAŃ – CFR CLUJ 0:1 (0:1)

 

0:1 ? 15’

 

Warta Poznań (I połowa): Lis – Szymusik, Kieliba, Dejewski, Kiełb – Kalupa, Sanocki, Cierpka, Fadecki, Janicki – Kurbiel.

 

II połowa: Laskowski – Szymusik (70’ Wypych), Kieliba (70’ Onsorge), Dejewski, Jasiński – Kalupa, Biegański, Grobelny, Fadecki (70’ Kurbiel), Janicki (70’ Cierpka) – Piceluk.

 

FKS STAL MIELEC – FK POPRAD 1:0

 

1:0 Soljić 44’ (k.)

 

Stal:  Kiełpin – Dobrotka, Gąsior, Leandro, Prokić, Soljić, Tomasiewicz, Spychała, Wroński, Banaszewski, Grodzicki i na zmiany Primel – Kiercz, Sobczak, Swędrowski, Gancarczyk, Górka, Nowak, Skoflek, Getinger, Bergier.

 

SIGMA OŁOMUNIEC – GKS KATOWICE 0:0

 

GKS Katowice: Pawełek - Lisowski, Kamiński, Remisz, Savin, Słomka, Piesio, Michalik, Poczobut, Kurowski, Rumin. Zagrali także: Frankowski, Midzierski, Frańczak, Łyszczarz, Błąd, Andrzejczak, Mandrysz, Tabiś, Bronisławski, Volas.

 

PUSZCZA NIEPOŁOMICE – GDOVIA GDÓW 6:0

 

Bramki dla Puszczy Niepołomice zdobyli: Mateusz Bartków (dwie), Krysztof Drzazga (dwie), Marcin Orłowski i Marek Kuzma.

 

Skład Puszczy Niepołomice: zawodnik testowany, Bartków, Fryc, Stawarczyk, Czarny, Szczepaniak, Tommalski, Uwakwe, Nowak, Sajdak, Skórnica.

 

Grali także: Mleczko, Kotwica, Orłowski, Ryndak, Drzazga, Stępeń, Kuzma, 3 zawodników testowanych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: 1liga.org, Fot. Stal Mielec