Wigry Suwałki – Ruch Chorzów 6:0

2018-06-04 18:32:00
W ostatnim meczu Wigry pokonały Ruch Chorzów aż 6:0. Biało-niebiescy skończyli sezon na 6 miejscu w tabeli Nice I Ligi!

Już pierwsza akcja gospodarzy przyniosła im prowadzenie. Po dośrodkowaniu w pole karne, piłka odbiła się od Kulejewskiego i wpadła do bramki.

W 14. Minucie oko w oko z bramkarzem Ruchu stanął Artur Bogusz, ale nieznacznie się pomylił. W 35. Minucie Wigry strzeliły drugiego gola. Dośrodkowanie Radeckiego wykorzystał Kwaśniewski.

W drugiej połowie gracze gospodarzy strzelili trzecią i czwartą bramkę w krótkim odstępie czasu. Najpierw Rybicki wykorzystał sytuację sam na sam, a minutę później Spychała zamknął skutecznie dośrodkowanie Olszewskiego.

Piątego gola zdobył Karol Mackiewicz, a strzelanie zakończył Sokołowski w 90. Minucie spotkania.

Żółta kartka: Kwaśniewski.

Sędziował: Konrad Kiełczewski (Wasilków).

Wigry: Węglarz – Spychała, Remisz, Jurkowski, A.Bogusz – Rybicki, Sokołowski, Radecki (52’ Olszewski), Gużewski (62’ Świątek), Kwaśniewski – Gąska (62’ Mackiewicz).

Ruch: Paszek – Starzyński, Kulejewski, Małkowski, Rutkowski – Trojak (46’ Słoma), Urbańczyk – Nowakowski (59’ Wdowik), M.Bogusz, Walski – Balicki (73’ Sikora).

Autor: 1liga.org, Fot. Wigry Suwałki