Legendy grają z GKS Katowice

2017-03-20 17:00:00
Po Kazimierzu Węgrzynie i Janie Furtoku, ambasadorem akcji „Zagrajmy to jeszcze raz” został kolejny niezwykle utytułowany były zawodnik GKS-u Katowice!

Janusz Jojko, bo o nim mowa, przez dziewięć lat gry przy Bukowej dwukrotnie sięgał z GieKSą po Puchar i Superpuchar Polski! W barwach katowickiego zespołu rozegrał wiele fantastycznych spotkań w europejskich pucharach. Do legendy przeszedł wykorzystany przez niego rzut karny w meczu z Arisem Saloniki.

 

Obecnie z powodzeniem szkoli swoich następców w GKS-ie. Takiej postaci nie mogło zabraknąć wśród Ambasadorów projektu „Zagrajmy to jeszcze raz”!

 

Celem akcji jest sfinansowanie wykupu praw do transmisji meczów GieKSy z lat 80. i 90. oraz produkcja wyjątkowego filmu o złotych latach naszego klubu. Nie powstanie on bez Waszego zaangażowania!

 

Jeśli z nostalgią wracasz do czasów, gdy GKS Katowice czterokrotnie zdobywał wicemistrzostwo Polski i sięgał po najważniejsze krajowe puchary, to dołącz do naszej społeczności! W bogatej puli nagród – oprócz unikalnych gadżetów - znajdziesz od teraz także niecodzienną możliwość – trening bramkarski z Januszem Jojko!

 

 

 

Autor: GKS Katowice, Fot. GKS Katowice