GKS Tychy - Odra Opole. Transmisja w Polsacie Sport Extra

2018-11-09
Za oknami jesień, ale w rozgrywkach Fortuna 1 Ligi już... wiosna. Przed nami bowiem 18. kolejka zmagań, która zarazem inauguruję rundę rewanżową. W Tychach miejscowy GKS zmierzy się z Odrą Opole. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Obecnie GKS Tychy w tabeli plasuje się na piętnastym miejscu, tuż nad strefą spadkową. Czy przełamanie nastąpi w piątek? Ich rywalem będzie Odra Opole, która również nie ma ostatnio dobrej passy, ponieważ uległa w dwóch poprzednich kolejkach. Zwłaszcza porażka przed tygodniem w Łodzi z ŁKS-em musiała być bolesna, bowiem aż 1:5. Podopieczni Mariusza Rumaka znajdują się na dziesiątej lokacie z sześcioma punktami przewagi nad GKS-em. Co jednak ważne w kontekście piątkowego spotkania to fakt, że Odra ma problemy z punktowaniem na wyjeździe.

 

Jako że jesteśmy świadkami inauguracji rundy rewanżowej, to warto wspomnieć, że w pierwszym starciu obu ekip Odra wygrała 2:1, strzelając zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry. Czy podobnych emocji doczekamy się i tym razem?

 

Transmisja meczu GKS Tychy - Odra Opole od godz. 20:30 w Polsacie Sport.

Autor: Polsat Sport

Zobacz również1 liga na Facebooku