Drutex-Bytovia – Wigry Suwałki 1:2

2018-05-13 07:01:00
Drutex-Bytovia przegrała na własnym boisku z Wigrami Suwałki 1:2.

Już pierwsza akcja gospodarzy mogła przynieść im bramkę. Po strzale Jakóbowskiego, duże problemy z wyłapaniem futbolówki miał bramkarz Wigier.

Goście odpowiedzieli w 7. minucie golem. Po składnej akcji, piłka trafiła na jedenasty metr do Klimali, a ten pokonał Szromika. Dziesięć minut później okazję na wyrównanie miał Rzuchowski, ale głową uderzył wprost w bramkarza.

W 24. minucie drugą bramkę zdobyły Wigry. Dośrodkowanie na bramkę zamienił Klimala. Drutex-Bytovia odpowiedziała golem kontaktowym Adamka cztery minuty później.

W drugiej połowie gospodarze próbowali szczęścia po strzałach z dystansu. Na tablicy wyników wciąż jednak było 1:2. W 70. Minucie przebudzili się gracze Wigier. Strzelał Rybicki, ale dobrze zachował się w bramce Szromik.

W 88. minucie gospodarze mogli wyrównać, jednak Wróbel trafił w poprzeczkę.

Drutex-Bytovia Bytów – Wigry Suwałki 1:2 (1:2)

0:1 Klimala 7’

0:2 Klimala 24’

1:2 Adamek 28’

Żółta kartka: Żyro, Spychała (Wigry).

Sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).

Drutex-Bytovia: Szromnik – Wilczyński, Żarskis, Wróbel, Opałacz, Rzuchowski, Wolski (46' Hebel), Kamiński (89’ Szewczyk), Jakóbowski (73' Wilk), Wacławczyk, Adamek.

Wigry: Węglarz – Remisz (66' Iorga), Żyro, Sokołowski, Klimala, Radecki, Jurkowski, Rybicki, Spychała (76' Pyłypczuk), Gąska (66' Bogusz), Kwaśniewski.

Autor: 1liga.org, Fot. Wigry Suwałki